Beta HCG 3780 çıktı üstten karın bölgesinden uygulanan ultrasonda kese görülmedi bu arada ne önemi var pek bilmiyorum ama başka bir test daha yapıldı progestero

20.04.2017 tarihi son adet tarihi başlangıcım idi. 26.05.2017 tarihin de doktora gidip beta HCG testi yaptırdım ve sonuç 1540 çıktı . 29 .05.2017 tarihinde tekrar test yaptırdım beta HCG 3780 çıktı üstten karın bölgesinden uygulanan ultrasonda kese görülmedi bu arada ne önemi var pek bilmiyorum ama başka bir test daha yapıldı progesteron 17.71 çıktı . Ben kaç haftalık hamile olabilirim ?

Tahlil.com Cevabı : Son yazmış olduğunuz değer göre tahmini olarak 5 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği ve gebelik haftanızı kesin olarak belirleyecek olan durum ultrason muayenesinde kesenin görülmesi ile olacaktır.Kimi zaman kese kese geç görülebiliyor. Progesteron değeriniz normal. Progesteron ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıda vereceğim linki tıklayabilirsiniz.