Progesteron 5.39 ng/ml HCG 1.6 miv/ml bu sonuçlar adet dönemine 2 gün kala alınmıştır. gebelik mümkün müdür?

Progesteron 5.39 ng/ml HCG 1.6 miv/ml bu sonuçlar adet dönemine 2 gün kala alınmıştır. gebelik mümkün müdür.

Tahlil.com Cevabı : Burada belirleyivi olan beta HCG, hamilelik için.O da bu haliyle negatif görülüyor.