Beta hcg 643 çıktı doktor ikiz olabilir dedi sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

merhabalar ben nimet regl olmama 9 gün kala kan bthcg 94 cıktı ve 6 gün kala tekrar yaptırdım 643 çıktı doktor ikiz olabilir dedi sizinde yorumlarınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : İkiz olup olmadığını ancak ultrason muayenesi sonrası öğrenebilirsiniz.