Beta hcg 647 çıktı?

merhaba ben 17 nisanda kanda beta hcg baktırdım ve negatif çıktı o gün tarlusal augmentin mucovit c kullandım 23 nisanda ilaçlarım bitti 4 mayısta beta hcg 647 çıktı ben o dönem hamilemiyimdir? eğer öyleyse bu ilaçların zararları neler olabilir? şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde tahlil yorumluyoruz, beta hcg değeriniz ise hamilelik lehine.İlaçlar ile ilgili doktorunuza danışmalısınız