Bugun yaptırdıgım beta hcg testinde değerler aşağıdaki gibi çıktı.

Merhaba, bugun yaptırdıgım beta hcg testinde değerler aşağıdaki gibi çıktı. Referrans grup ERKEK 0,5 - 2,67 hamile olmayan kadın 0,5-5 bu değerlere göre hamilemiyim sizden ricam yorumlayabilirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri yazmışsınız. Beta HCG değerinizi yazmadan sizin hamile olup olmadığınızı söylememiz mümkün değil.