Beta HCG 75 çıkmasına rağmen idrar da gebelik testleri negatif çıkıyor. Neden olabilir?

Merhaba son adetim 23.03.2014 de başladı 4 Nisan'da beta hcg degeri 45 çıktı ancak kese görünmedi bugün başka bir laboratuvar da yaptırdığımda beta hcg 75 çıkmasına rağmen idrar da gebelik testleri negatif çıkıyor ve bugün kanamam geldi ne yapmalıyım teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Düşük olabilir, doktora başvurmalısınız...