Regl olmama 4 gun var beta hcg testı yaptırdım degerlerım 11.63 sonuc nedır

Regl olmama 4 gun var fakat gebelık testı yaptım ıkı kez ıkısıde pozıtıf cıktı fakat tek cızgısı pek belırgın dgıl toz pembe sımdı de beta hcg testı yaptırdım degerlerım 11.63 sonuc nedır

Tahlil.com Cevabı : Henüz birşey diyebilmek için çok erken, adet gecikmesi olur ise testi tekrarlayın..