Beta hcg değeri 13312 çıktı.Ultrasonda dr. 5-6 haftalık hamile olduğumu söyledi.Bahsettiği tarihten sonrada adet gördüm.Tam olarak hangi tarihlerde hamile?

29 ağustosta adet gördüm.Sonrasında 28 eylülde adet gördüm.Bu ay gecikince kantesti yaptırdım.Beta hcg değeri 13312 çıktı.Ultrasonda dr. 5-6 haftalık hamile olduğumu söyledi.Bahsettiği tarihten sonrada adet gördüm.Tam olarak hangi tarihlerde hamile kalmış olabilirim?

Tahlil.com Cevabı : Tam olarak hangi tarihlerde hamile kaldığınız verdiğiniz bilgilerle kesin olarak söylenemez.Şu aşamada tahmini gebelik haftası Beta HCG değerleri ile daha sonra da yapılacak ultrason muayenesi ile anlaşılacaktır.