Beta HCG değeri 193 çıktı. Kaç haftalık hamileyim?

Merhabalar son adet tarihim 16 şubat 2014.fakat genelde 42-45 günde bir adet olurum polikistik over var.20 martta bhcg 2,62 idi.23 martta 28, 24 martta 193 e çıktı.şimdi ben kaç haftalık gebeyim.ultrosonda kese gözükmedi.gebeliği hangi tarihe göre hesaplayacağım lütfen yardım edin.

Tahlil.com Cevabı : Muhtemeln 2-3 haftalık olabilir, kese 5. haftada görülebilir..