Beta-hcg değeri 20 çıktı sonuç?

-hcg değeri 20 çıktı sonuç?

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz vardır, birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

n********** :

merhaba son adet tarihimi hatırlamıyorum şubat ayında adet olmadım bugün test yaptırdım beta hcg değeri 12840.49 çıktı acaba hamile miyim eğer hamile isem kaç haftalık olabilir acil cevabınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Cevap:

Hamilelik olasılığınız yüksektir, haftasını sitemizdeki Gebematik'ten öğrenebilirsiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.