Beta hcg değeri 495.74 çıktı.2 gün sonra da tekrar kan tahlili yaptırdım beta hcg değeri 743 çıktı.Şuan iyi bir değer mi yani 48 saatte iki katına çıkması gerek

En son adetimin ilk günü 28 Nisan. Bu ay adetimin 6. günü 30 Mayısta  da kanda beta hcg değeri 495.74 çıktı. 1 Haziran da tekrar kan tahlili yaptırdım beta hcg değeri 743 çıktı. Şuan iyi bir değer mi yani 48 saatte iki katına çıkması gerekiyormuş sanırım

Tahlil.com Cevabı : Son yazmış olduğunuz değere göre tahmini olarak  5 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Değerinizde ki artış şu an için iyi görünüyor.Tekrar testleriniz ile takip edilecek ve doktorunuz da bilgilendirme yapacaktır.
Gebelik haftanızı hesaplamak için sitemizde bulunan gebematiği de kullanabilirsiniz.