Beta hCG değeri 7716 yazıyor hamile olduğumu söylediler fakat kaç haftalık olduğunu söylemediler. Sizce kaç haftalık hamileyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu değere göre tahmini olarak 6 haftalık hamile olduğunuz söylenebilir.Ancak gebeliği kesin olarak belirleyecek olan durum kadın doğum doktorunun ultrason muayenesinde keseyi görüntülemesi olacaktır.
Gebelik haftanızı sitemizde bulunan gebematiği kullanarak kolaylıkla hesaplamanız mümkün .Bunun için aşağıda vereceğim linki tıklamanız yeterlidir.