TSH 2.04 Serbest T4 (FT4) 1.1 Vitamin B12 239 Folat 20.0 Beta HCG 1.20 Adetim 28 günde bir düzenli gelir 2 gün geciktim değer yükselir mi yoksa hamile

TSH 2.04 Serbest T4 (FT4) 1.1 Vitamin B12 239 Folat 20.0 Beta HCG 1.20 Adetim 28 günde bir düzenli gelir 2 gün geciktim değer yükselir mi yoksa hamilelik mümkün değil mi yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

Yazmış olduğunuz değere göre sonuç negatif yani gebelik yok.Bu değerin yükselip yükselmeyeceği ile ilgili tahmin yürütmemiz mümkün değildir.Beklenen adet tarihinde 5-7 günlük bir gecikme söz konusu olursa testi tekrarlamanızı öneririm.Sonuç yine negatif gelirse adet gecikmesi başka nedenlere bağlı olabileceği için bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızda fayda var