Beta HCG değerim 0.1. Bu ne demek?

Merhaba benim adetim düzenlidir fakat bu ay(şubat) hastalanmadım. ayın 20 ile 24 arasında hastalanırım. dört gün geçikti hastalığım fakat hastaymışım gibi kasıklarımda çok fazla ağrı ve yanma var.doktora gittim beta HCG testi yaptı değerim 0.1 bu ne demek oluyor.? hamileyim ?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz hamile olmadığınızı söylüyor ancak adet gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz.