Beta HCG değerim 313 çıktı. Sonra ölçtürdüğüm zaman 461 çıktı. Yükseliş düzgün mü?

Merhaba...son adet tarihim 26 ocak.. perşembe günü beta hcg yaptırdım sonuç 313 çıktı.bugün aynı hastaneye gittiğimde cihaz arızalı dediler bende farklı hastanede testi tekrarladım.sonuç 461 çıktı.bu durumda 2 kat artmamış oluyo,bu sorun olurmu?farklı hastanede yaptırmak sonucu etkiler mi

Tahlil.com Cevabı : Buna fazla takılmayın önemli olan kese ve bebeğin ultrasonik olarak görüntülenmesidir..