Beta HCG değerim 0.1 çıktı. Gebelik var mı?

4 subatta bir ilişkim oldu ve hemen norlevo kullandım baska ilişki olmadı 28 subat adet günümdü ama olmadı 7 martta kanda beta hcg 0,1 çıktı gebelik varmı testi yenilemek gerekmidir halen adetimi görmedim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz bir süre daha devam ederse gebelik testini tekrarlamanızda fayda görüyoruz.