Beta HCG değerim 10.46 çıktı. Sonra tekrar normale döndü. Hamile miyim?

Merhaba.Adet günüm 4 gün gecikti, beta HCG test sonucun 10.46 Cıktı daha sonra tekrar bu tahlili yaptırdım, HCG değeri normale dönmüştü Bunun sebebi nedir, ve hamile olabilir miyim..

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır.