Beta HCG değerim 114,97 çıktı. Hamile miyim?

Merhaba hocam son adet tarihim 23 ocak beta HCG degerim 114,97 evde gebelik testi yaptım onlarda pozitif acaba hamile miyim adet tarhi gecmeden önceden yapılan tesler dogrumudur tskler

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksektir,ancak 3-4 hafta sonra ultrason ile teyit edilmesi doğru olacaktır..