Beta HCG değerim 114,97 çıktı. Hamilelik var mı?

Merhaba hocam son adet tarihim 23 ocak Beta HCG değerim 114,97 evde gebelik testi yaptım onlarda pozitif acaba hamile miyim adet tarihi gecikmeden önceden yapılan testler doğru mudur teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olma ihtimaliniz yüksektir,ancak 3-4 hafta sonra ultrason ile teyit edilmesi doğru olacaktır..