Beta HCG değerim 143.2 çıktı. Hamile miyim?

Ben adetimdn önce gebelik testim yaptrdm.HCG degerim 143.2 cikti.doktorum Tekrar 4 gün sonraya cagirdi HCG yaptrdim sonuç 8.00 cikti.Doktorum düşük yaptin dedi ben kanamam olmadigni syledm oda olabilir dedi 1 hafta sonra gel dedi.hala hamile gibym adet olmdm ve idrar testim pozitif geblk devm eder mi

Tahlil.com Cevabı : İdrar testinde pozitiflik bir müddet daha devam edebilir, bu gebe olduğunuzu göstermez, kanda beta HCG çalışılmasını öneririz..