Beta hcg değerım 1800 çıktı.Ama doktor boş kese gördü hamile miyim?

Adet günüm gelmeden idrarda gebelik testı yaptım ve pozitif sonuç aldım.1 sonra doktora gıttım ve kan tahlılı yapıldı beta hcg testınde 641 cıktı.4 gün sonra vajınaltransla muayene yaptı ve küçük bir boş kese gördü ve yeniden beta hcg değerım 1800 çıktı.Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Gebelikte ortalama 6. haftada bebek görülebilir, birkaç hafta sonra bir problem olmaz ise bebek yeniden incelenmelidir..