Beta hcg değerim 3gün önce 349.4 idi.

merhaba...beta hcg değerim 3gün önce 349.4 idi.tahlilden 2 gün sonra 371.3 çıktı doktorum az artığını söyledi her iki günde bir kan testi istedi...son adet tarihim 5 aralık çok erken öğrendik. bu normal bi durum mu yoksa artışta bir sorun mu pztesi yine yaptıracağım ama umut kalmadı... teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Beta hcg artışı gebeliğin devam ettiğini gösterir.Beta hcg artışının olmaması (beta hcg'nin düşmesi veya aynı seyretmesi) gebeliğin bozulduğunu (sonlandığını) düşündüren bir durumdur;bebekte anomaliyi gösteren bir durum değil.