kanda gebelik testi yaptırdım.

Merhaba kanda gebelik testi yaptırdım. Sonucum     0,17 mIU/mL normal bir değer mi yoksa gebelik varmıdır.laboratuvar bilgi vermiyor yardımarınızı rica ediyorum.

Tahlil.com Cevabı : Hamile olmayan bir kadında kandaki Beta HCG seviyesi 0-10 mIU/ml’dir. Beta HCG seviyesinin  10 dan yüksek olması gebelik lehine sonuç vermektedir..