Beta HCG değerim 4 çıktı.Önceden 1 veya 2 çıkardı.

Merhaba . Benim son adet tarihinin 21 temmuz ve gebelik şüphem olduğu için bugün yani adetime 10 gün kala beta HCG değerim 4.0 çıktı . Çok şaşırdım normal de 1 veya 2 çıkardı . Acaba hamile miyim . Adetime 10 gün kala yaptırdım .

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı.
.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?