Beta hcg değerim 59.02 sizce kaç haftalık hamileyim.doktorum tekrar gebelik testi istedi yükselip yükselmediğini öğreneceğiz?

 Beta hcg değerim 59.02 sizce kaç haftalık hamileyim.doktorum tekrar gebelik testi istedi yükselip yükselmediğini öğreneceğiz yorum yaparsanız sevinirim..

Tahlil.com Cevabı : Yukardaki yazıda bu konuda yeterli bilgi var, dikkatle okuyunuz.