Beta hcg değerim 6200,40 negatif olarak yazıyor?Hamile miyim?

Son adetimden bu yana neredeyse 20 gün geçti. evde yaptığım testte pozitif çıktı ultrasonda gebelik kesesi ve beslenme kesesi oluştuğunu söyledi doktorum. fakat yapılan kan testinde beta hcg değerim 6200,40 negatif olarak yazıyor?

Tahlil.com Cevabı :

Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.

Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.