Beta HCG değerim 9,6. Sizce hamilelik var mıdır?

 Daha önce cevabınızdan birşey anlamadım beta hcg 9.6 demiştim labaratuar 1hafta sonra tekrar yaptırın dedı ama beklıyemıyorum şizce gebelik varmıdır

Tahlil.com Cevabı :  Anlaşılmayacak bir şey yok. Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir. Sizin değeriniz  sonraki tahlillerde 10 ve üstü olursa hamilelikten söz edebiliriz.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307