Beta HCG Hesaplama Robotu hakkında bilgi verebilir misiniz?

Beta HCG hesaplanması ve gebeliğin tayini hakkında hesaplama robotları olduğu duydum. Bu konuda bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'un okurları için geliştirdiği GEBEMATİK uygulaması bir Beta HCG hesaplama robotudur. Gebelik şüphesinde yapılan kanda Beta HCG test sonucunun GEBEMATİK uygulamasında ilgili alana girilmesi ile birlikte Beta HCG Hesaplama Robotu devreye girecektir. Hesaplama sonrası gebe olunup olunmadığı ve eğer gebelik de varsa gebeliğin tahmini kaç hafta olduğu konusunda bilgi sahibi olunmaktadır.

Bir Beta HCG hesaplama robotu olan GEBEMATİK uygulamasını hemen kullanmak ve Beta HCG değerinizi hesaplatmak için tıklayınız.