Beta-hCG sonuç 5,49 çıktı..şimdi ben hamilemiyim?değilmiyim?

26 yaşındayım. 1,5 yıldır da evliyim.adetim düzensiz.daha önce doktora gitmiştim.strese bağlı dediler..neyse en son adetimin başlangıcı 10/05/2014tür.12/06/2014 tarihi ile adet görmediğim için doktora gittim.kan değerim de Beta-hCG sonuç 5,49 çıktı..şimdi ben hamilemiyim?değilmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu değerle birşey söylenemez, 2-3 gün sonra testi tekrarlayın 2 kat artması hamilelik lehinedir..