Merhabalar 3 gündür gebelik testi yapıyorum ikinci çizgi silik görünüyor.

Merhabalar 3 gündür gebelik testi yapıyorum ikinci çizgi silik görünüyor. Bugün kan testi yaptırdım beta hcb 311.8 çıktı. Son adet günüm 16 mayıstı henüz adet olmadım. Acaba hamile miyim doktorum net birşey söylemedi. Bu durumumu bir de siz yorumlar mısınız ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz var, Beta HCG değeriniz takip edilmelidir..