Beta Hcg sonucum 0.192 çıktı. Tekrar gebelik için kan vermemi istediler. Sizce neden?

Merhabalar, Beta Hcg sonucum 0.192 çıktı normal değerlere göre gebe sayılmam ama 10 gün sonra tekrar gebelik için kan vermemi istediler. Sizce neden?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin desteklemiyor ancak adet gecikmesi yaşıyorsanız bu değer ilerleyen zamanda yükselebilir. Doktorunuzun testi tekrar isteme sebebi bu yüzdendir.