Beta hcg sonucum 103.3 cikti hamilemiyim acaba

Tahlil.com Cevabı : Evet olabilir, ancak değerinizin yüksellip yükselmediği takip edilmelidir..

l******** :

Bu ayın 9 unda adet olmam gerekiyordu fakat adet olmasım ve şisddetli ağrım oluştu. Evliyim korunmuyorum. Doktora gittik 14.09.2014 te hcg değeri 135.22 ve 16.09.214 tede 131.44 çıktı değerler. Acaba hamilelik var mı yda dışgebelil durumu olabilir mi

Cevap:

Beta HCG değeriniz gerekli kadar artış göstermemiştir, hamilelik sonlanmış olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.