Beta Hcg şu an 540. Nasıl?

Hcg şu an 540 kesenın gorukmesı ıcın.en az kac olması gerekıyo.bıde ıkı kere ılıskı sonrası cok az bı kanama oldu.cok .gebelıkden dolayı olabılırmı.cunku daha once hıc boyle bısey olmamıstıı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama 5. haftada görülebilir, kanama ilişkiden sonra oldu ve devam etmedi ise, ağrınız yok ise çok önemli değildir..