Beta hcg suan 540 kesenin görünmesi için en az kaç olması gerekiyor?

Beta hcg suan 540 kesenin görünmesi için en az kaç olması gerekiyor. Birde iki kere ilişki sonrası çok az bir kanama oldu  Gebelikten dolayı olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik kesesi ortalama 5. haftada görülebilir, kanama ilişkiden sonra oldu ve devam etmedi ise, ağrınız yok ise çok önemli değildir..