İlişkiden 9 ile 10. gün arası kanda gebelik testi yaptırdım. değer < 0.100 sizce erken mi test yaptırdım?

Mart 26'da şüpheli bir ilişkiye girdim yumurtlama dönemime denk geldi.yani adet başlangıcımdan 14-15 gün geçmişti.ilişkiden sonra 12 saat içinde norlevo kullandım fakat kafam karışıktı ve ilişkiden 9 ile 10. gün arası kanda gebelik testi yaptırdım. değer < 0.100 sizce erken mi test yaptırdım?

Tahlil.com Cevabı : Evet, adet gecikmeniz olduktan 2-3 gün sonra tekrarlamanızı öneririz..