Beta hcg tahil sonucumu size 2.3gün önce sormuştum 34 ten 38 e sonra 54 e çıkmıştı şimdi 10 a düştü kanamam çok oldu

 Beta hcg tahil sonucumu size 2.3gün önce sormuştum 34 ten 38 e sonra 54 e çıkmıştı şimdi 10 a düştü kanamam çok oldu doktor alttan muayene ve ultrasonla muayene etmedi düşmüş dedi sizce bebek gerçekten düşmüşmüdür

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?

E********* :

Merhabalar, doktor yumurtamın 26 eylulde catladıgını soylemıstı bugun tam 14 gun oldu, adetim 2 gun gecikti ve kan testi negatif cıktı . Kan testi için erken olmus olabilir mi

Cevap:

Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.