Beta HCG testi 21.79. Hamile miyim?

Beta HCG testi 21.79. Çıktı bugün yaptırdğm test ise 17.63 çıktı hamılemıym ne anlama gelıyor bu

Tahlil.com Cevabı : Beta HG seviyenizde düşme olması hamilelik yok veya düşük olmuş anlamına gelebilir..

i********* :

Eşim depresyon ilacı kullanıyor paxera 20mg İilişkiden sonra ertesi günü habı kullandı ve adet günü 10 gün geçti 28/03/2014 tarih itibari ile gebelik testi yaptırdık ve B-HCG Sİ 1186.2 ÇIKTI ultrasonla doktor bakktı bir kesecik olmadığını söyledi bu durumda eşim hamilemi teşekkürler

Cevap:

  Her ne kadar Beta HCG değerlerİ hamilelik bulgusu olsa da, Tahlil.com'da özellikle vurguladığımız konu, ultrason muayenesinde gebelik teyit edilmeden kesin bir hamilelikten söz edilmesinin çok da doğru olmadığıdır.  ޞu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.Aşağıdaki bağlantılardaki konuların da ilginizi çekeceğini umuyoruz.Gebelik varlığında kese ne zaman ultrason muayenesinde görülür?http://tahlil.com/gebelikte-kese-ne-zaman-ultrasonda-gorulurKimyasal gebelik nedir?http://tahlil.com/biyokimyasal-gebelik-kimyasal-gebelik-nedir-nasil-anlasilirGebelik haftasına göre tahmini Beta HCG değerleri nelerdir?http://tahlil.com/beta-hcg-testigebelik-tanisinda-yorumlanmasi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

s************** :

mrb benim beta hcg 175 çıktı bi kaç gün sonra ise 343 çıktı 1 hafta sonra 255 çıktı sizce nedir

Cevap:

Düşük olmuş olabilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

y************ :

Son adetimi 28 şubatta gördüm ve 26 martta doktoruma gittim ultrasonda endometrium 19 milim kalınlığında haile olabilirsiniz ama hamilesiniz diyemem beta hcg de belli olur dedi beta hcg 1,20 çıktı doktorumun asistanı hamilelik çıkmamış dedi bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca polikistik overimde var

Cevap:

Kanda Beta HCG testi sonucunu sizin gibi merak eden okurlaımız için günün her saatinde bizlere gerek kalmadan sonuçlarını öğrenecekleri bir GEBEMATİK uygulamamız var.Aşağıdaki bağlantıyı tıklayıp,GEBEMATİK uygulamamızı ziyaret edin.  Beta HCG değerinizi açılacak ilgili sayfaya girin hamilelik  olup olmadığın, hamilelik  varsa da  tahmini kaç haftalık hamilelik  olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.Tahlil.com doktorlarının sizin için hazırladığı GEBEMATİK ile hamile olup olmadığınızı öğrenmek için tıklayınız...

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.