BETA- HCG testi yaptırdık testte doktor yuvarlak içine aldı ?

BETA- HCG testi yaptırdık testte doktor yuvarlak içine aldı bir bölümü ( mIU/ml 46,99 ) diyor yan taraftada 18 haftalık bir döküm çıkmış 0-2 erkek yazıyo birinci sırada < 1 premenepoz yazıyor ikinci sırada < 7 post menepoz yazıyo üçüncü sırada ve sonra 3. hafta hamile 4. hafta hamile diye 18inci haftaya kadar bu şekilde yazıyo doktor hamilesin dedi ama kesinmi acaba cevabını zı bekliyorum.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG yüksekliği tek başına kesin bir gebelik belirtisi dğildir.Ultrason muayenesinde de gebelik kesesinin görülmesiyle kesin bir gebelikten söz edebiliriz.http://tahlil.com/tek-basina-beta-hcg-yuksekligi-kesin-gebelik-belirtisi-midir