Beta hcg testi yaptırdım degeri 6.2 çıktı doktor gebe olabileceğimi soyledı

eta hcg testi yaptırdım degeri 6.2 çıktı doktor gebe olabileceğimi soyledı sitenizde bajtıgımda gebelık yok dıye gördum bu konuda yardımcı olabılırmısınız tahlıl bılgılerım yanımda ayrıca

Tahlil.com Cevabı : Değer birşey diyebilmek için çok düşük, 3-4 gün sonra testi tekrarlayın..

s********* :

Merhaba, kızım 8 yaşında. Hemogram sonrası MCV 60,1; MCH 18,9; AST 36 çıktı. Hb elektroforezi yapıldı, HbA2 değeri 4,7 çıktı (ref. aralığı 1,4-3,5) , HbA 95,3, HbF 0, HbS 0. Talasemi olma ihtimali var mı? Hematoloji bölümüne başvurumuz acil mi, iki ay kadar ertelenediler mi?

Cevap:

Talasemi yaşıyıcılığı olabilir, durum çok acil değildir, ancak başvurmanızda fayda vardır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.