BETA HCG TESTİ YAPTIRDIM SONUÇ 0.2 ÇIKTI 2 GÜN SONRA YENİLEDİM VE 2.7 ÇIKTI HAMİLE OLMA OLASILIĞIM NEDİR?

MERHABA, 12.11.2016 DA REGL OLMAM GEREKLİYDİ FAKAT OLMADIM 14.11.2016 DA BETA HCG TESTİ YAPTIRDIM SONUÇ 0.2 ÇIKTI 2 GÜN SONRA YENİLEDİM VE 2.7 ÇIKTI HAMİLE OLMA OLASILIĞIM NEDİR? OLASILIK VARMIDIR?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlara göre hamile değilsiniz.