bu ay 3 gün gecikti beta hcg 26 çıktı, mutlu haber mi? :)

Eşim için soruyorum: 7 yıllık evliyiz 5 yaşında bir kızımız var ikinci çocuğumuzu istiyoruz, eşimin adetleri çok düzenlidir normalde bir gün bile gecikmez, bu ay 3 gün gecikti beta hcg 26 çıktı, mutlu haber mi? :)

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik oluşmaya başlamış. Gün aşırı kan verirseniz yükselmesine göre doktorunuz daha net bilgi verebilir.