Beta hcg testinde sonucum 1641 çıktı

eta hcg testinde sonucum 1641 çıktı son adet tarihim 5 ekimdi sizce hamileliğim sağlıklı mı daha önce de pozitif çıkmıştı fakat bir gün sonra düşük oldu o zaman 158 çıkmıştı aynı şeyi yaşamaktan çok korkuyorum bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Gebeliğin gelişimi ve sağlığı hakkında ancak sizi muayene eden doktorunuz bilgi verebilir.