Beta hcg veya total beta hcg arasında fark var mıdır

Beta hcg veya total beta hcg arasında fark var mıdır ikisi de gebelik değerleri ni ölçebilir mi

Tahlil.com Cevabı : Her ikisi de aynı test, gebelik için kullanılır yaygın olarak.

m*************** :

Kanda HCG ve B-HCG testleri arasında fark var mıdır? Yurt dışında yaşıyorum gebelk testi yaptırmak istediğimi söyledim test sonucumda HCG <0,50 yazıyor aşağıda değer aralıkları var 5-100 erken dönem hamilelik,1000-10000 4-12 haftalık gebelik gibi,bu durumda test gebelik testidir değil mi?

Cevap:

Fark yoktur..Sonucunuz negatif çıkmış..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.