Beta hgc yapıldı 597 cıktı ne kadarlık hamıleyım?

merhaba son adet tarıhım 27 subat 23 martta gebelık testı yapıldı ve bthcg 6.95 cıktı dr degerın cok dusuk oldugunu ve 1 hafta sonra tekrar test yapılması gerektıgını söyledı .bugun muayeneye gıttım ultrasonda gözukmedı tekrar bthgc yapıldı 597 cıktı ne kadarlık hamıleyım?

Tahlil.com Cevabı : Sitemizdeki Gebematik'i kullanarak öğrenebilirsiniz..