BetaHCG 1.20 cikti bana bir sorun yok dedi emin olamadm. Hamile miyim?

Adetim bitti. Ve snr iki gun once bi ilişkim oldu ve akıntılarım oldu ağrılarım filan doktora gittim durumu anlattım doktor tahlil yapti kan tahlili idrar tahlili ve ulturasn yaptı BetaHCG 1.20 cikti bana bir sorun yok dedi emin olamadm. Hamile miyim

Tahlil.com Cevabı :

Hamile değilsiniz.