Betahcg baktırdım 2800 çıktı dış gebelik olabilir mi

11 mart adet oldum 3-4 gün sürdü normalden az ve devamında 10 gün kahverengi az az her gün akıntım oldu kan testi yaptırdım ve bhcg 1500 çıktı doktora gittim ultrasonda kese görünmedi ertesi gün tekrar bhcg baktırdım 2800 çıktı dış gebelik olabilir mi ne yapmalıyım ondan önceki adet tarihim 6 şubat

Tahlil.com Cevabı : Dış gebelik olup olmadığı ultrasonogarik olarak tanılanabilir, kese ortalama 5. haftada görüldüğünden 1 hafta sonra ultrasonografi yaptırmanızı öneririz..