Beyaz akıntım var. Akıntı olması normal mi .sağ kasık tarafım felaket derecede ağrıyo

İyi günler ilişkiden iki hafta sonra tam adet olma günümde adet oldum 6 gün sürdü ve rengi koyuydu son günler kahverengileşti dün adetin yedinci günüydü bişi yoktu bugün sekizinci gün ve akıntım var beyaz akıntı .akıntı olması normal mi .sağ kasık tarafım felaket derecede ağrıyo ne yapabilirim

Tahlil.com Cevabı : Bir enfeksiyon nedenli olabilir akıntınız.En iyisi bir kadın doğum doktoruna başvurup muayene olmanız.