Erken gelen bu kesik kesik üç gün süren kanama adetmi başka bişey mi.

Merhaba hocam. Bir soru sormuştum hamile değil dediniz ama peki adet gününe üç gün kala adeti zaten düzensiz hep gecikir ama peki erken gelen bu kesik kesik üç gün süren kanama adetmi başka bişey mi. Çok sağolun.

Tahlil.com Cevabı : Kanamanız olağan dışı ise en doğrusu bir kadın doğum doktoruna başvurup muayene olmanız.Bueadan sizleri muayene etmeden bir bilgi vermemiz sağlıklı olmaz.