Bhcg 0.1 çıktı?

Bir ilişkiden 1 ay sonra yapılan beta hcg doğru sonuç verirmi yoksa az bir zamanmıdır acaba yardımcı olurmusunuz…. hem regl oldum hemde ilişkiden 1 ay sonra yapılan bhcg 0.1 çıktı.. bi risk kalmışmıdır acaba tekrarlatmak gerekirmiydi testi yardımcı olurmusunuz?

Tahlil.com Cevabı :

Beta hcg testinin yapılma süresinin ilişki sonrası süre ile ilgisi yoktur.Burada asıl olan adette gecikme olmasısır,eğer beklenen adette en az 5 günlük bir gecikme olursa beta hcg yapılmalıdır.Sizde zaten gecikme olmamış ve normal olarak da adet görmüşsünüz