Bilirubin yuksekligi ve dalak buyuklugu vardi 7 ay once kadarda korumali iliski olmustu sonuclar bunlardir acaba durumda bir sıkınti var midir?

HİV AG/AB(MAKRO): NEGATİF TPHA : NEGATİF VDRL-RPR: NEGATİF EBV VCA IGG: NEGATİF EBV VCA IGM: NEGATİF Bilirubin yuksekligi ve dalak buyuklugu vardi 7 ay once kadarda korumali iliski olmustu sonuclar bunlardir acaba durumda bir sıkınti var midir

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.